KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12286439

nr 1228 6439

Akvarell

Sara Adolfson, blomsterstilleben, signerad, 45x36

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 14 januari 2019
kl 20:09:39

14/1 17:13:40 1      Vinnande bud